Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
Masz racje Ciechańska to jest taka fałszywa cały czas lata tylko do dyra na skargi tylko żeby przypadkiem nie było na nią Ona się nie nadaje na to stanowisko już była kiedyś kierowniczka i co zdegradowali ją bo nie dawała sobie rady a teraz co znów udaje wielkiego kierownika .jeszcze trochę i padnie chemia .Zresztą co tu gadać jest jeszcze kilku kierowników co nie potrafią podjąć żadnej decyzij sami tylko latają do dyra co to za kierownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie co wam powiem przez CIECHAŃSKĄ monika wyleciała z pracy bo ta czarna mamba poszła do dyra i powiedziała ze monika nie chciała usiąść na kasie jako kasjer co wam więcej powiem to był ostatni dzien tzw wagówki jak sprzedawaliśmy ten makaron na wagę pamiętacie to była niedziela monika była sama na dziale i stała na tej wadze przez tyle godzin a ta jebnieta powiedziała ze monika nie chciała usiaść na kasie jakim dziwnym sposobem stojac na wadze mozna siedzieć na kasie jednocześnie no trzeba mieć klona ta kretynka nie nadaje się na chemie jak przychodzi na magazyn i pyta się gdzie jest to czy tamto to co za kierownik nie zna swojego działu no deb*** jeden i gada na panią jole barwińską takie bzdury że szok monia miała rację na tą żmiję trzeba uwarzać i niemyślcie że lata do dyra bo on ma ją gdzieś PANIE DYREKTORZE MOZE JEST PAN ŚWINIA PANIE PREZESIE MOŻE PAN NIE LEPSZY ALE WYWALCIE TĄ JĘDZĘ NA ZBITY RYJ ZGNOIŁA MONIKĘ ALE NA WAS TEŻ NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI I NA WASZYCH ŻONACH TEZ A CO MATEJUKA TO MAM NAGRANIA NA TEL JAK UBLIŻA WAM WSZYSTKIM TO KAWAŁ CHAMA I TYLE USUNĄ MONIKĘ Z PRACY BO ZWRÓCIŁA MU UWAGĘ ŻE INNI KIEROWNICY DZIAŁÓW ZASUWAJĄ JAK PRACOWNICY A ON NIE TO WSTYD DLA TEGOMARKETU ŻEBY TRZYMAŁ OBIBOKÓW A WYWALAŁ PRACOWITYCH LUDZI MAM NADZIEJĘ ŻE MONITAM WRÓCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NIESMAK normalnie nie wiem o co chodzi czy my zajmujemy sie sprawa sądową co jest czy kierownikami powiem wam tak jest kilku kierowników co zasługują na szacunek ale sprawa dyra to priorytet wiadomo ze wawerka nie wywalimy bo ma udziały w leclercu ale cała reszte musimy szykujemy pikietę pod tym burdelem bedzie prasa bedzie telewizja normalnie czad ale cośta monia nam wymięka coś doszły mnie słuchy że ona rezygnuje z pikiety co jest prowokacja ktoś się pod nia podszywa żeby nas w bład wprowadzic nie jesteśmy tacy głupi znamy ją i wiemy do czego jest zdolna skoro tacy wszyscy mądrzy to znajdzcie jej pracę żeby mogła dzieci utrzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NIESMAK normalnie nie wiem o co chodzi czy my zajmujemy sie sprawa sądową co jest czy kierownikami powiem wam tak jest kilku kierowników co zasługują na szacunek ale sprawa dyra to priorytet wiadomo ze wawerka nie wywalimy bo ma udziały w leclercu ale cała reszte musimy szykujemy pikietę pod tym burdelem bedzie prasa bedzie telewizja normalnie czad ale cośta monia nam wymięka coś doszły mnie słuchy że ona rezygnuje z pikiety co jest prowokacja ktoś się pod nia podszywa żeby nas w bład wprowadzic nie jesteśmy tacy głupi znamy ją i wiemy do czego jest zdolna skoro tacy wszyscy mądrzy to znajdzcie jej pracę żeby mogła dzieci utrzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pełny szacunek do pewnej grupy kierowników mówię szczerze tylko nieliczni nadaja się na swoje stanowiska wypełniający swoje obowiązki i nadający sie to juz wam mówie pan MAREK BUKOWIŃSKI kierownik działu kas super odpowiedzialny za swoje kasjerki zorientowany we wszystkim co trzeba jednym słowem odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku drugim kierownikiem jest michał sowiński dobry człowiek znajacy się na swojej pracy a trzecia ale nie ostatnią moze tylko asystentką kierownika jest KASIA DUDEK osoba kompetentna której wiele osób nie docenia a powinno naprawdę osoby zorganizowane mozejeszcvzemuszą się trochę nauczyć ale są odpowiedni na stanowisko kierownicze i jeżeli mogę wyrazić poglądy w imieniu pracownikow im podlegajacym to naprawde są kierownikami jakich mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECIE CO masz racje co akurat dotych kierowników dali sie poznać z dobrej strony zmieńmy tylko ciechańska matejuka tego przygłupa tomczyka podpier***acza ale pamiętajmy jak to się zaczeło odMONIKI wiec trzymajmy się tematu pamiętacie jeszcze sad te sprawy bo wydajemi się że odbiegamy od tematu a tak na marginesie MONIKA dlaczego chwalisz tych kierowników czy są to ci którzy zasługują na szacunekjak tak to ok jesteśmy z tobą tylko nie zapominaj o idei tego forum barwiński wawerek sad pracy i walka o nasze lepsze warunki pracy ja tam ciągle jestem mam to szczęście nie wywalili mnie mam prace mimomże w tym gnoju ale mam dochod i mogę dać dzieciom jeść kiedy ta pikieta monia daj nam wszystkim znac to wiesz że będa ci wszyscy z którymi się umawialiśmy plus telewizja ty jesteś mózgiem tej operacji idziemy tam gdzie ty ka zesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MAM POJĘCIA O CO CHODZI ALE PIKIETA BEDZIE MONIKAJEST ZA TYM UMÓWIONA JEST Z TELEWIZJA TVN I POLSATEM BEDZIE LUBLIN ALE WSZYSTKO ZALEZY OD NIEJ Z NAMI NIKT NIE CHCE GADAC ONA JEST PRZEWODNICZACA JAK SIE WYCOFA TO LEŻYMY WIEMY ZE COŚ SIĘ DZIEJE TYLKO NIE WIEMY CZEMU TO TAK SIĘ CIĄGNIE PODOBNO CHODZI O JAKIEŚ PRAWA I O AUTORYZACJE JAK SIĘ ONA WYCOFA TO NIE BEDZIE REPORTARZU BO TYLKO ONA MOŻE ROZMAWIAC Z TYMI MEDIAMI W KOŃCU TO ONA ZAŁOŻYŁA TA SPRAWĘ ZBIERZEMY SIE JAK DA NAM ZNAĆ DALEJ IDOLKONASZA SOLIDARNOSĆ TO NIC PRZY TWOJEJ BATALI JESTEŚMY ZTOBĄ MONIA TRZYM SIE PAMIETAJŻE JAK SIĘ WYCOFASZ ZAWSZE JEST MOŻLIWOŚĆ ŻE ZŁOŻYSZ JESZCZE RAZ BOPOWIESZ ŻE CIĘ ZASTRASZYLI KRUCZKÓW JEST OD GROMADAMY RADE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MONIA pewnie wieszkto pisze ale ????daj temu gburowi w d*** jak sie wycofasz to już nikt nie bedzie miał do ciebie szacunku pamietaj walcz walcz walcz pracownicyb sa za toba jak sie poddasz to wiesz co jestes gówno warta dlatego pamietaj o pikiecie której ty przewodzisz i polsat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHA wszyscy macie to w du*** czy ona wygra z tymi hujami czy nie dla was liczy sie tylko wasza d*** nie innych a monia walczy żeby jej koleżankom było lepiej co niektóre powinny wiedzieć o czym mowie te kobiety które dzieki monice zostały w pracy za które monika poszła do prezesa prosić zeby ją zostawić w pracy bomiała tak a nie inaczej nie bede toczyć argumentów ale wszyscy wiedza o co chodzi problem pijanej kasjerki m kto sie wstawił u prezesa za nią dziei komu została tam w tym syfie monia poszła prosiła i została i co i nitk tego nie docenia pomóżmy jej niech ma wsparcie nawet nie ci co jeszcze tam [pracuja ale cico zostali zwolnieni idzcie do sądu idzmy na pikiete plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss iiiiiii wygramy dzieki niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam do czynienia z monika mimo ze ją mało znałam to pamietam moment jak ciagneła palete z tona i walneło jej coś w kręgosłupie padła naq kolana płakała ale nic to smarowała sie wtedy maściamidla sportowców i dalej robiła mimoto że ból wykrzywiał jej twarz mimo że ten jej kierownik kazał jej ciągać palety naprawdę cięzkie co to za burdel co to polsku nie rozumiecie że to jest człowiek a nie wół roboczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurza mnie takie Wasze gadanie. Nikt nie musi być podtsawiony zeby cokolwiek pisać dobrego o dyrektorze,kazdy ma swoje zdanie i tyle. Niektorzy ludzie nie rozumieją tego co się tam dzieje,decyzja zwolnienia moniki nie byla decyzja dyrektora,reszte się domyślcie...... Każdego się już czepiacie, pierw Pani Jola teraz Ciechańska,kto następny?? przez takie głupoty dojdzie do tego ze wszyscy tak czy tak polecą zamnką leclerc i tyle z tej afery bedzie. I dzieki takim aferom wszscy pracownicy leclerc znajda sie na zielonej trawce. A Monike za dromo nie zwolnili, musili coś mieć i tyle. po za tym nierozumiem z czego ta afera skoro nie tylko monika polecia. jakby ktoś niezauważył wiele osob poleciala a tylko monika zrobiła z tego taką afere
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj kasieńko ty w dalszym ciągu nie rozumiesz o co chodzi w tej sprawie już nie chodzi o monikę i że ją zwolnili ona sobie poradzi chodzi o tych innych co tam zostali tych co odeszli i tych co wywalili jak sama stracisz prace nawet jesli to przez redukcję to zobaczymy czy będzie ci wesoło i nie chrzań bzdur jaka to do cholery jasnej była redukcja etatów skoro w miejsca zwolnionych ludzi zostali zatrudnieni nowi a co kierownictwa to racja co niektórych wywaliłabyym na zbity ryj i tyle i nie mów że niektórych tez byś nie zastąpiła innymi są tacy co zapier***ają razem ze swoimi pracownikami a są tacy co się obijaja i nic nie robią mogę się zgodzić że osoby które pisały na panią jolę są troche niedoinformowani i żle zrobili i chwała moni że ją broniła ale ciechańska to dwulicowa jędza i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA NIE DAJMY SOBIE WEJŚĆ NA GŁOWE PRACODAWCOM BO UZNAJA ŻE MOGA NAS WYMIENIAĆ JAK ZIMĄ RĘKAWICZKI I FAKT ŻE TEGO NIE MOŻNA NAZWAĆ REDUKCJA ETATÓW JA TAM WCIĄŻ PRACUJĘ I CIĄGLE WIDZE NOWE TWARZE A DYROWI SIĘ NALEŻY MOŻE SIĘ NAUCZY I WYCIĄGNIE SOLIDNĄ LEKCJE Z TEJ CAŁEJ SYTUACJI MAM NADZIEJE ŻE TAK BEDZIE BO ZAWSZE STARA SPRAWE MOŻNA WYCIĄGNĄĆ Z UKRYCIA JESZCZE RAZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co zróbmy co mamy do zrobienia poczekajmy na ta pikiete badzmy cierpliwi zobaczymy co z tego wyjdzie przestańmy gadac zacznijmy działać jak się za to weżmiemy wszyscy zwolnieni to beda musieli nas przywrócić do pracy bo zgodnie z kodeksem pracy to nie można podciągnąć tego pod redukcje jak sie w miejsce jednego zwolnionego przykładowo kasjera zatrudnia się drugiego to samo na działach zastanowmy się co zrobić od tego jest to forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe za ile ta sprawa wejdzie na wokande mam nadzieje ze moni da nam znac zebysmy mogli tez isc i posłuchac co bedzie sie działo oj bedzie sie działo hahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Z LECLERCA' date='12.03.2009, 00:15' post='103658'] większość z leclerca .............. zart jakiś................... większość to ją zna tą Monikę z opowieści kasjerek w palarni zresztą) , że jak miala zły dzień to zje.. klientkę bo ją wk... (czym się zresztą strasznie szczyciła ) to jest temat ................ w stacjach paliw włażą w dupę ...czy tylko paliwo czy zapalniczkę , czy może płyn do spryskiwaczy , uprzejmośc na kazdym kroku a tu ktoś chce by leclerc na zadupiu mimo lokalizacji ściągnął klientów .... ale po co co skoro kasjerka ma zły dzień i wszystko idzie w ppppppppppppppppppppppp............................zdu ? niech się wypowie jakiś menager z niezależnej firmy ... bo mam dośc tego ..................... [/qJESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA,gadala,ale pracowita,nieprzyjemna,ale zaradna.Klienta się nie wybiera-poziom kultury,niechlujstwo,problem z poruszaniem się po hipermarkecie/mam na myśli niszczenie towarów,stojaków/.Większość klientów nie tylko naszych traktuje markety jak ulicę,rozgrzebać i nasrać na środku.Zacznijcie szanować pracę,trochę kultury dasz z siebie inaczej będą cie oceniać.A z emocjami i chamstwem wynocha na stragany!TEZ MAM DOŚĆ,ale dyro móglby też popracować nad swoim zasobem określeń,to nie poligon dla przesępców....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha spiepszajcie wszyscy psełdo emocjonalni pracownicy podstawieni przez dyra my swoje wiemy jak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wszyscy zapomnieliśmy po co jest ta strona i dlaczego powstała poprzewracało sie wam w głowach wchodzimy tu dyskutować co zrobić żeby nas też nie zwolnili z pracy jak temu zapobiegać nie czas żebyśmy założyli niezależne związki zawodowe jak jest na zana czym my pracownicy tego burdelu różnimy się od pracowników z zana dlaczego istnieje nie pisane prawo że nas tam nie chca zatrudnic co my śmieciami jesteśmy gdzie w tym czasie znajdziesz prace jak jej nie ma i w błedzie jest ta koleżanka co pisze że do sklepów są przyjęcia bo ich nie ma więc jak zostaniemy na lodzie jak m43 to co czy nie zachowamy się tak samo czy nie będziemy szukać okazji do zemsty jak ona nie dziwi mnie to wcale jak sie człowiek nie znajdzie w takim położeniu to nie wie co zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla mnie to dyrektora powinni wywalic na zbity ryj dyro kazał to kazał tamto zaczynasz robić jedno każe robic drugie przypomnijcie sobie ile razy zostawaliśmy po godzinach bo zmienialismy katalog ta głupia centralna przed świętami czy ja kłamie wiemy wszyscy że to tyran nie człowiek i za nic ma twoje tłumaczenie że nie zdązyliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze, że większość postów pisze jedna i ta sama osoba. Przypatrzcie się tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...